Apie VIVELDA

VIVELDA komanda yra metalinių gaminių gamybos ir montavimo specialistai. Mūsų įmonė teikia įvairias paslaugas, kurios apima metalinių vartų gamybą, vartų automatikos montavimą, terasų ir stoginių gamybą bei montavimą, taip pat metalinių konstrukcijų gamybą ir montavimą.

Mes naudojame aukščiausios klasės įrankius ir esame subūrę profesionalus specialistus, turinčius daug patirties ir žinių darbe su metalu. Nesvarbu, ar jūsų poreikiai yra susiję su kiemo vartais, garažo vartais, lauko terasomis, stoginėmis ar kitomis metalinėmis konstrukcijomis, mes galime užtikrinti kokybišką gamybą ir profesionalų montavimą.

Teikiame savo paslaugas visoje Lietuvoje, siekdami patenkinti klientų poreikius ir norus. Mūsų tikslas yra užtikrinti jūsų patogumą ir saugumą, taip pat suteikti aukštos kokybės metalinius gaminius, kurie atitiks jūsų lūkesčius.

Vienas iš mūsų stipriųjų privalumų yra trumpi darbų terminai. Mes suprantame, kad jums gali būti svarbu greitai gauti norimą metalinį gaminių sprendimą. Todėl dedame visas pastangas, kad atitiktume nustatytus darbų grafikus ir užtikrintume laiku atliktą darbą.

Be to, visada siekiame pasiūlyti konkurencingas ir geras kainas už mūsų paslaugas. Suprantame, kad kiekvienas klientas turi savo poreikius, todėl su visada deriname individualias, sąžiningas kainas, atsižvelgdami į reikalavimus ir jūsų biudžetą.

Pasitikėkite VIVELDA įmone, jei ieškote patikimo ir profesionalaus partnerio metalinių gaminių srityje. Padėsime įgyvendinti įvairaus sudėtingumo projektus ir garantuojame aukštą darbų kokybę bei puikų, produktyvų bendradarbiavimą.